LBA once again :)

Nominacja do LBA nr dwa. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to taka nieformalna nagroda od blogera dla blogera, a jednocześnie dobra zabawa i możliwość zapoznania nieznanych obszarów blogosfery.
 
Miło mi, bo to oznacza, że pomimo, iż raz po raz ręce mi opadają, osiadam na laurach i wogóle czasem nie potrafię sklecić kilku sensownych zdań, to i tak jestem zauważona. Brawo ja ;-) Dziękuję autorce Limonkowych Opowiadań za taką miłą niespodziankę <3 Zapraszam do jej świata, kochani: www.limonkoweopowiadania.pl 
 
Oto moje odpowiedzi na pytania. 
 
Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się, bo… Zawsze mi wmawiano, że nie umiem pisać lekko i z sensem. Musiałam się przekonać. A na poważnie, namówiła mnie do tego koleżanka. I dobrze, że jej posłuchałam, bo teraz mam swoją Krainę, do której uciekam, kiedy tylko chcę. I nie muszę mieć ani biletu ani wizy ;-) 
 
Nazwa mojego bloga wzięła się z... Głowy. A że czaszkę mam pokaźną… Szczerze, początkowo nazwa była inna. Teraz jest taka jaka jest. Ale zapewne jak dojrzeję, to nieraz ją zmienię.
 
Moją inspiracją do blogowania jest… Szeroko pojęte życie i inni blogerzy.
 
Moja ulubiona blogowa tematyka to… Miłość! Psychologia! Medycyna! Taniec! Poezja! Wszystko! 
 
Piszę, bo… Czekam aż ktoś mi powie, że mam lekkie pióro. Dopóki nie zelżeje, to będę pisać. Na pochybel! A może pohybel? A dodatkowo, chcę pokazać tym, którzy uważali, że moja pisanina to żart, a to wcale żart nie jest. I co najważniejsze, kocham to robić. A zabicie we mnie miłości do pióra musiało się kiedyś zemścić na moich wrogach ;-) 
 
Mój nick wziął się z… „Przeminęło z wiatrem”. Ta kobieta to ja.
 
Jaka książka jest dla mnie najważniejsza i dlaczego… Niezmiennie Biblia. Bo daje odpowiedzi na moje pytania. Czasem ostre i brutalne, ale z reguły pełne nadziei.
 
Jakiego bajkowego bohatera nie zapomnę i dlaczego… Dziewczynki z zapałkami. Choć to raczej baśń. Jednak ilekroć ją czytam lub oglądam ekranizacje, niezmiennie mam nadzieję, że ta historia inaczej się skończy. Niegdyś mnie wzruszyła i tak już zostało. 
 
Moim nałogiem jest… Kawa. Ale myślę też, że drugi człowiek. Lubię obserwować ludzi, przebywać w ich towarzystwie. Głębia drugiego człowieka zawsze będzie mnie zadziwiać. 
 
Najbardziej denerwuje mnie… Brak szacunku do innych. Nie rozumiem jak można traktować kogoś źle, skoro jest takim samym człowiekiem jak my. A chyba odrobina atencji i  zrozumienia należy się każdemu.
 
Do działania napędza mnie... Scarlett. Sama sobie jestem sterem i okrętem i kapitanem tej łajby też. Bo ani wrogom nie muszę się pokazywać z najlepszej strony, ani starać się dla bliskich. A nic tak pięknie nie rozwija jak motywacja wewnętrzna. 
 
Moje pytania są następujące. A raczej tym razem zdania wymagające dokończenia. 
 
1. Moim ukojeniem jest…
2. Tęsknię za…
3. Nigdy…
4. Chętnie pojechałbym/łabym do…
5. Moim zdaniem miłość to…
6. Moją największą wartością w życiu jest…
7. Najbardziej w sobie lubię…
8. Z blogiem mi do twarzy bo…
9. Najpiękniejsza piosenka to…
10. Moją radą dla blogerów jest…
11. Blogowanie nauczyło mnie…
 
A zapraszam do zabawy… Siódemkę wspaniałych.
www.emocjamipisane.blog.pl
www.wojowniczka-dobra.blogspot.com
www.basniowo.blogspot.com
www.czyimisoczami.pl
www.wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com
www.aneetine.blogspot.com
www.realnie-lb.blog.pl
A wszystkich zachęcam do odwiedzenia tych blogów. Warto, warto, warto. Inspirują. Słowem, pomysłami, kreatywnością. Czego chcieć więcej :)

4 comments on “LBA once again :)

  1. Lubisz Lemona, a oni mają piosenkę Scarlett, więc myślałam, że Twój nick od tego się wziął. Zaskoczyłaś mnie ;D. Brak szacunku, niestety coraz bardziej powszechny i też mnie to irytuje. Lubię Twoje pisanie i dziękuję za wymienienie mojego bloga wśród Siódemki wspaniałych ;). Odpowiem u siebie. ;)

    1. A jednak potrafię jeszcze zaskakiwać :D Dziękuję za ciepłe słowa i za to, że LBA Cię nie odpycha. Ponoć niektórzy uważają, że to dziecinada. Jednak dla mnie każda forma poznawania blogerów i nowych blogów jest bardzo trafnym posunięciem. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.